Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Zyxel SFP10G-T-ZZ0101F
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niezawodne moduły nadawczo-odbiorcze dla różnych wymagań w zakresie łączności

Możliwość podłączania na gorąco z maksymalną elastycznością
Niezależna konstrukcja nadajnika-odbiornika zapewnia najwyższą elastyczność konserwacji sieci. Transceivery mogą być swobodnie dodawane w razie potrzeby, a modernizacja infrastruktury lub naprawa transceivera może być łatwo wykonana poprzez wymianę transceivera zamiast całego urządzenia.

Brak dodatkowych kosztów okablowania w celu modernizacji instalacji światłowodowej
Tradycyjne sieci światłowodowe wymagają dwóch nitek światłowodu do wysyłania i odbierania sygnałów w celu zapewnienia komunikacji.
Dwukierunkowe nadajniki-odbiorniki o podwójnej długości fali mogą nawiązywać komunikację za pośrednictwem tylko jednego włókna światłowodowego. Wydajność transmisji może być natychmiast zwiększona bez dodatkowych kosztów układania nowych włókien.

Obsługuje cyfrowy interfejs monitorowania diagnostyki (DDMI)
DDMI umożliwia przełącznikowi dostęp do parametrów operacyjnych w ramach łącza światłowodowego. Obejmuje to funkcje cyfrowe, takie jak miękkie sterowanie i monitorowanie sygnałów SFP I/O. Ponadto funkcjonalność DDMI umożliwia implementację cyfrowych alarmów i ostrzeżeń.

Obsługuje cyfrowy interfejs monitorowania diagnostyki (DDMI)
DDMI umożliwia przełącznikowi dostęp do parametrów operacyjnych w ramach łącza światłowodowego. Obejmuje to funkcje cyfrowe, takie jak miękkie sterowanie i monitorowanie sygnałów SFP I/O. Ponadto funkcjonalność DDMI umożliwia implementację cyfrowych alarmów i ostrzeżeń.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Moduł transmisyjny |
| Powiększony zakres temperatur pracy | Nie |
| Rodzaj światłowodu | Inne |
| Rodzaj wkładki | RJ45 |
| Przepustowość modułu transmisyjnego (wkładki) | 10G |
| Wysokość | 2 cm |
| Szerokość | 5 cm |
| Głębokość | 10 cm |
| Waga | 0.025 kg |
| Dane producenta | Zyxel Networks CorporationTajwanNew Taipei City23103011F No. 255 Sec. 3 Beixin Rd Xindian Distinfo@zyxelgroup.com+88635783942 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Zyxel Networks A/SDaniaSoborg2860Gladsaxevej 378 2. th.Jon Pearcejon.pearce@zyxel.euhttps://www.zyxel.com/pl/pl/home+44 7917162914 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 153 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Zyxel - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.