Wyszukiwarka
6 693,99 zł
5 442,27 zł
6 038,99 zł
4 909,75 zł
Producenci
Zyxel XS1930-10-ZZ0101F
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Imponujące 1Gb/s
Przełącznik XS1930-10 obsługuje standard IEEE 802.3bz, zapewniając obsługę technologii Multi-Gigabit w istniejącej infrastrukturze. Oferuje nawet 10-krotnie większą przepustowość bez kosztownej zmiany okablowania. Model XS1930-10 posiada osiem standardowych portów RJ-45 oraz dwa porty SFP+.
Projekt urządzenia zawiera nowość na rynku: 5-kolorową diodą LED, która sygnalizuje prędkość działającego portu.
Nowa era prędkości
Każdy z portów Multi-Gigabit w przełącznikach serii XS1930 obsługuje prędkości 100M/1G/2.5G/5G/10G, które są odpowiednie dla każdego urządzenia sieciowego.
Dla modeli obsługujących 2.5G/5G, takich jak WiFi 6 (11ax) AP, serwery i stacje robocze są teraz w stanie pracować z maksymalną prędkością bez konieczności obniżenia jakości połączenia do 1G.
Dyskretne działanie
Wbudowany wentylator jest zaprojektowany tak, aby automatycznie dopasować prędkość obrotów do temperatury urządzenia. Odgłosy wentylatora są ledwie słyszalne podczas pracy przełączników serii XS1930, dzięki czemu stanowią idealne rozwiązanie dla biur.
Łatwe zarządzanie
Martwisz się, że zapomnisz loginu, hasła lub adresu IP? Już nie musisz. Funkcja NebulaFlex oferuje elastyczne możliwości zarządzania, dzięki którym możesz swobodnie przełączać między lokalnym interfejsem a platformą zarządzania chmurą Nebula. Wystarczy kilka prostych kliknięć w dowolnym, dogodnym dla Ciebie momencie.
Dane techniczne
| Zarządzanie | tak |
| Zasilanie redundantne | nie |
| Przepustowość portów głównych | 2.5G |
| Obsługa PoE | nie |
| Wysokość | 7.9 cm |
| Szerokość | 33.8 cm |
| Głębokość | 48.5 cm |
| Waga | 3.07 kg |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | Zyxel Networks CorporationTajwanNew Taipei City23103011F No. 255 Sec. 3 Beixin Rd Xindian Distinfo@zyxelgroup.com+88635783942 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Zyxel Networks A/SDaniaSoborg2860Gladsaxevej 378 2. th.Jon Pearcejon.pearce@zyxel.euhttps://www.zyxel.com/pl/pl/home+44 7917162914 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 4 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Zyxel - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.