Wyszukiwarka
6 693,99 zł
5 442,27 zł
6 038,99 zł
4 909,75 zł
Producenci
Zyxel XS3800-28-ZZ0101F
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zarządzaj tak, jak lubisz
XS3800-28 umożliwia łatwe przełączanie pomiędzy trybami samodzielnego zarządzania – wystarczy kilka kliknięć. Tryb samodzielnego zarządzania zadowoli zwolenników jak największej kontroli nad urządzeniem, a intuicyjna platforma do zarządzania w chmurze Nebula z jednorocznym pakietem Pro Pack uszczęśliwi fanów wygody.

Niezawodna konstrukcja
Do dyspozycji są maksymalnie 24 światłowodowe porty 10Gbps lub 12 miedzianych portów 10Gbps, korzystnie wpływających na stabilność sieci. Dwa zasilacze PSU posiadają zapasowy tryb zasilania, który zapewnia ciągłość pracy nawet w przypadku awarii głównego zasilacza, a przycisk przywracania ustawień wczyta ostatnią działającą konfigurację.

Dopasowana agregacja
XS3800-28 jest dedykowany do agregacji sieci SMB lub sieci w sektorze edukacji, które wymagają architektury o niskiej wartości opóźnień i sieci szkieletowej 10G z obsługą dużej liczby urządzeń, wraz z podstawową funkcjonalnością routingu.
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik |
| Zarządzanie | tak |
| Zasilanie redundantne | tak |
| Przepustowość portów głównych | 10G |
| Obsługa PoE | nie |
| Budżet mocy PoE | 86.97 W |
| Wysokość | 12.9 cm |
| Szerokość | 52.6 cm |
| Głębokość | 59.5 cm |
| Waga | 5.89 kg |
| Rodzaj portów głównych | SFP / SFP |
| Dane producenta | Zyxel Networks CorporationTajwanNew Taipei City23103011F No. 255 Sec. 3 Beixin Rd Xindian Distinfo@zyxelgroup.com+88635783942 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Zyxel Networks A/SDaniaSoborg2860Gladsaxevej 378 2. th.Jon Pearcejon.pearce@zyxel.euhttps://www.zyxel.com/pl/pl/home+44 7917162914 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 3 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Zyxel - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.